خانه / شورای شهر / جزئیات اختلاف اعضای شورا با معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران

جزئیات اختلاف اعضای شورا با معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران

زهرا نژاد بهرام

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران در خصوص شایعه اختلاف اعضای کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با معاونت معماری و شهرسازی شهرداری توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، زهرا نژادبهرام، عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران در خصوص شایعه اختلاف اعضای کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با معاونت معماری و شهرسازی شهرداری اظهار داشت: بین کمسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران هیچ اختلافی نیست  و تا به امروز بین کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر با آقای گلپایگانی روابط مناسبی برقرار بوده است.
عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران، تصریح کرد: بسیاری از لوایح و طرح‌های در حوزه معماری و شهرسازی در زمان معاونت گلپایگانی (معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران) به تصویب رسیده است، یکی از این لوایح، خانه باغ‌ها بود که با تعامل مناسب با معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران موفق شدیم آن را تصویب کنیم.
وی در ادامه با توجه به لایحه احیای بافت فرسوده بیان کرد: توانستیم با روابط مناسب بین  کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران و معاونت معماری و شهرسازی شهردار‌ی تهران در زمینه احیای بافت های فرسوده این طرح را اجرایی کنیم.
نژاد بهرام در پایان تصریح کرد: در صورتی که جا به جایی در معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران اتفاق افتد نمی توان آن را به اختلاف کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر با این نهاد مرتبط کرد و دلیل آن را باید از مدیریت شهری و شهردار تهران جستجو کنیم.
انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

محمدجواد ظریف: هیچ وقت به دنبال درگیری نبودیم

احتمال مذاکره ایران با آمریکا !!!

وزیر امور خارجه کشورمان، حتی پس از ترور سردار قاسم سلیمانی احتمال مذاکره با آمریکا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *