خانه / سیاسی / انتشار تصاویر پهپاد ایرانی برای اثبات دروغین بودن ادعای آمریکا

انتشار تصاویر پهپاد ایرانی برای اثبات دروغین بودن ادعای آمریکا

شناسایی و دستگیری عوامل جنایت تروریستی زاهدان

ستاد کل نیروهای مسلح با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: تصاویر پهپادهای سپاه برای اثبات واهی بودن ادعای ترامپ منتشر خواهد شد.

به گزارش سرویس سیاسی افق تهران، ستاد کل نیروهای مسلح کشور، ادعای واهی و دروغین دیشب ترامپ درباره ساقط کردن یک پهپاد ایرانی توسط ناوچه تهاجمی آبی-خاکی «یو اس اس باکسر» آمریکا در تنگه هرمز را رد کرد .

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انتشار بیانیه ای بیان کرد:  تصاویر پهپادهای سپاه به زودی از ناوچه «یو اس اس باکسر» آمریکایی که ترامپ ادعا می کند در روز گذشته آن را ساقط کرده است را منتشر میکنیم تا  جهانیان کذب و بی اساس بودن این ادعای آمریکایی ها را بدانند.

در این بیانیه نوشته شده است: این تصاویر  پهپاد نیروی هوافضای سپاه را پیش از ورود ناوچه آمریکایی به تنگه هرمز در حال اجرای ماموریت خود در منطقه  نشان می‌دهد همچنین تصاویر مربوط به رصد و نگهداری از ناوچه مذکور را قبل و حتی بعد از زمانی که آمریکایی‌ها  اعلام کردند به ایستگاه خود ارسال و  به سلامت به پایگاه خود برگشته است.

روابط عمومی کل سپاه، در پایان تصریح کرد: یگان های دریایی و هوافضای سپاه ماموریت  قانونی خود میداند که در جهت برقراری امنیت آبراه تنگه هرمز و خلیج فارس ، نظارت و کنترل شدیدی بر تحرکات دشمنان به خصوص نیروهای تروریست آمریکا و انگلیسی‌ها را در منطقه استراتژیک خلیج فارس داشته  و با اطلاعات و آمادگی های کامل، هرگونه اقدام خصمانه را با پاسخ دندان شکن روبرو می کند.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

فراهانی

تذکرعضو شورای شهر به برخورد های سلیقه ای شهرداری

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: طبق مسئولیت و دفاع از حق مشارکت شورایاران در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *