خانه / اجتماعی / دستگیری سارق زن در آستارا

دستگیری سارق زن در آستارا

دستگیری سارق زن در آستارا

فرمانده انتظامی آستارا بیان کرد: این سارق زن جوان پس از بازداشت، به ارتکاب شش فقره سرقت از منازل مسکونی این شهرستان اعتراف کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی افق تهران، سرهنگ محمد نمازی، فرمانده انتظامی آستارا بیان کرد: با گزارش چند فقره سرقت در آستارا، مأموران پلیس آگاهی با بررسی نحوه سرقت‌ها متوجه شدند که یک زن با نواختن زنگ منزل آپارتمان‌ها و معرفی خود به عنوان بستگان یکی از واحدها، وارد حیاط منازل می شده وپس از سرقت متواری می شود.

وی، افزود: این سارق جوان بازداشت و به مرکز پلیس آگاهی آستارا منتقل شد و در بازجویی های خود، به ارتکاب شش فقره سرقت از منازل مسکونی این شهرستان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی آستارا، بیان کرد: بسیاری از مجرمان با شروع  مسافرت‌های تابستانی شهروندان و خالی شدن خانه‌ها دست به سرقت از منازل می‌کنند و شهروندان باید نکات ایمنی را برای پیشگیری از سرقت، رعایت کنند.

سرهنگ نمازی، خاطر نشان کرد: مردم تا حد امکان از خالی گذاشتن منزل خودداری کرده یا قرار دادن کلید در نقاط قابل دسترس مثل جا کفشی اجتناب کنید و با نصب قفل ایمنی به ورودی منزل از پارکینگ یا زیرزمین، و یا حفاظ را بر بالای دیوارها، روی پنجره‌ها و نقاط قابل نفوذ، موارد ایمنی را رعایت کرده و هر حادثه مشکوک را به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

استقلال

دردسر جدید برای استقلالی ها

اخبار رسیده حاکی از این است که استقلالی‌ها  در آینده ای نزدیک نیز با چالش …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *