خانه / ورزشی / چرا علی دایی بهترین گزینه برای نیمکت پرسپولیس است؟

چرا علی دایی بهترین گزینه برای نیمکت پرسپولیس است؟

علی+دایی افق تهران

حضور مربی که بتواند با صلابت و اقتدار، پرسپولیس را از این شرایط نجات داده و این تیم را به آرامش روزهای با برانکو برگرداند گمشده این روزهای پرسپولیس است.

به گزارش سرویس ورزشی افق تهران، پس لرزه های بی سابقه جدایی برانکو  این روزها باشگاه پرسپولیس را با مشکلات بی سابقه ای مواجه کرده است و طرفداران این تیم هر روز با تجمع مقابل ساختمان باشگاه اعتراض خود را به گوش مدیران این تیم برسانند اما همچنان با بی توجهی هیئت مدیره و مدیر عامل باشگاه روبرو می شوند.

بحث انتخاب سرمربی پرسپولیس به چالش امروز مدیران پرسپولیس تبدیل شده است در شرایطی که سرخپوشان به دلیل مشکلات مالی و ارزی توان پرداخت دستمزد مربیان گران قیمت خارجی را ندارند و بهترین زمان برای بدنسازی و آماده سازی پیش فصل در حال از دست رفتن است شاید بهترین گزینه برای سرخپوشان استفاده از مربی با کیفیت و مقتدر ایرانی است.

مربی که بتواند با صلابت و اقتدار پرسپولیس را از این شرایط نجات داده و این تیم را به آرامش روزهای با برانکو برگرداند، در شرایطی که امروز برخی بازیکنان پرسپولیس با آنفالو کردن صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس اعتراض خود را به اشفتگی این روزهای پرسپولیس نشان دادند بهترین زمان برای انتخاب یک مربی مقتدر در راس کادر فنی این تیم است.

در شرایطی که دقایقی پیش مدیر عامل باشگاه پدیده رسما با حضور یحیی گل محمدی مخالفت کرد بهترین گزینه برای این تیم علی دایی سرمربی سابق سایپا است، مربی که از جنس پرسپولیس است و هنر ارتباط برقرار کردن را به خوبی بلد است در این شرایط بهترین نفری است که می تواند به کمک پرسپولیس بیاید، اقتدار و صلابت شخصیت علی دایی امتیازی است که پرسپولیس در این مقطع بیش از هرچیزی به آن نیاز دارد.

حضور یک مربی مقتدر ایرانی مثل علی دایی در پرسپولیس در شرایطی که باشگاه عربستانی مربی مقتدر و با دیسپلین سرخپوشان را از چنگ آن ها درآورده، گزینه مناسبی برای پایان بخشیدن به حاشیه های این تیم است، مربی که این بار نسبت به دوره قبلی حضور در راس کادر فنی این تیم به مراتب با تجربه تر هم شده است و می تواند تا حدودی مرهمی برای هوادارن پرسپولیس پس از جدایی برانکو باشد.

انتهای پیام/

 مهدیه سادات موسوی

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

پاکسازی میدان آزادی

میدان آزادی از معتادان متهاجر پاکسازی شد

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ، از آغاز طرح پاکسازی میدان آزادی از معتادان متجاهر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *