خانه / مدیریت شهری / سیستم حمل و نقل با حجم تقاضا متناسب نیست

سیستم حمل و نقل با حجم تقاضا متناسب نیست

وضعیت سلامت تهرانی ها رضایت بخش نیست

شهردار تهران، بیان کرد: به دلیل این که سیستم حمل و نقل با حجم درخواست ها متناسب نیست از مردم تهران عذرخواهی می‌کنیم.

به گزارش سرویس مدیریت شهری افق تهران، پیروز حناچی، شهردار تهران صبح امروز در مراسم رونمایی از ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران اظهار داشت: باید استفاده از وسائل شخصی به ضد ارزش تبدیل شود، می توانیم با اتخاذ رویکرد متفاوت نسبت به شهر باعث افزایش بهره‌وری شویم.

شهردار تهران افزود: رسانه ملی میزان تبلیغاتی که در خصوص سردوش و کفش انجام می دهد بیشتر از پخش گزارش‌های حمل و نقلی است؛ درست است که این محصولات تولید ملی هستند و و باید به آن احترام گذاشت، اما از این که حمل و نقل جایی در بین برنامه‌های پر مخاطب ندارد تعجب می‌کنم و باید در این خصوص تدابیری اتخاذ کرد.

حناچی در ادامه بیان کرد: به دلیل این که سیستم حمل و نقل با حجم تقاضا متناسب نیست از مردم تهران عذرخواهی می‌کنیم، با مشاهده حجم تراکم و ازدحام در ایستگاه‌های اتوبوس تمام توان خود را برای جبران این نقص انجام می دهیم و با وجود این شرایط خاص دولت کمک خواهد کرد.

حناچی تصریح کرد: باید تدابیری اتخاذ کنیم که بانک‌ها و موسسات مالی به نوسازی سیستم حمل و نقل کمک کنند، با کمک بخش خصوصی مینی‌بوس‌های نو با فیلتر دوده را به ناوگان حمل و نقل  اضافه کنیم و نیاز است فیلتر دوده را در داخل کشور تولید کنیم.

وی، تصریح کرد: می‌توانیم برای برطرف کردن مشکلات حوزه حمل و نقل از ظرفیت استارت‌آپ‌ها استفاده کنیم، باید سعی کنیم از برای توسعه حمل و نقل عمومی از تولیدات داخلی استفاده کنیم تا خدمات بهتری به مردم ارائه کنیم.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

پاکسازی میدان آزادی

میدان آزادی از معتادان متهاجر پاکسازی شد

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ، از آغاز طرح پاکسازی میدان آزادی از معتادان متجاهر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *