خانه / شورای شهر / محسن هاشمی: مخالف حضور فرزندانم در زیست شبانه هستم

محسن هاشمی: مخالف حضور فرزندانم در زیست شبانه هستم

طلب میلیاردی شهرداری از نیروهای مسلح

رئیس شورای شهر تهران بیان کرد: مخالف حضور فرزندانم در زیست شبانه هستم اما اعتقاد دارم در صورتی که این بحث در چارچوب خانواده باشد، مشکلی وجود ندارد.

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران در خصوص اجرای طرح زیست شبانه اظهار داشت: مخالف حضور فرزندانم در زیست شبانه هستم به دلیل این که خودم هم شب‌ها ساعت ۱۰ می‌خوابم و ۵ صبح بیدار می‌شوم بنابراین علاقه ای به این طرح ندارم.

رئیس شورای شهر تهران، افزود: اگر فرزندان جداگانه برای زیست شبانه برنامه داشته باشند نگران خواهم شد اما اعتقاد دارم در صورتی که این بحث در چارچوب خانواده باشد، مشکلی وجود ندارد.

هاشمی، خاطر نشان کرد: در صورتی که پدر یک خانواده به تنهایی در طرح زیست شبانه باشد، طبیعی است که نگرانی‌هایی برای بانوان ایجاد می‌کند.

طرح حیات شبانه در تهران زمستان سال گذشته و در صد و بیست و دومین جلسه شورای شهر مورد بحث و بررسی قرار گرفت و کلیات این لایحه با عنوان «الزام شهرداری به برنامه‌ریزی و بسترسازی و احیای زیست شبانه» با ۱۴ رأی موافق در شورای شهر به تصویب رسید.

اما اجرای این طرح امروزه با مخالفت‌های فراوانی مواجه شده و بسیاری از کارشناسان آن را نوعی فرهنگ غربی تلقی کرده و اعتقاد دارند با اجرای آن بنیان خانواده متزلزل می‌شود.

سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی پایتخت نیز درخصوص اجرای این طرح اظهار داشت:  معاونت نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی به تمام صنوف اعلام کرده که چیزی به نام زیست شبانه نداریم و صنوف تنها تا یک بامداد مجاز به فعالیت هستند.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

پاکسازی میدان آزادی

میدان آزادی از معتادان متهاجر پاکسازی شد

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ، از آغاز طرح پاکسازی میدان آزادی از معتادان متجاهر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *