خانه / مدیریت شهری / واریز ۳۴ میلیارد تومان از جرائم راهنمایی رانندگی به شهرداری تهران

واریز ۳۴ میلیارد تومان از جرائم راهنمایی رانندگی به شهرداری تهران

با اعلام  روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، مبلغ ٣۴میلیارد تومان از جرائم راهنمایی و رانندگی در سال ١٣٩٧ به حساب شهرداری واریز شده است.

به گزارش سرویس مدیریت شهری افق تهران، با انتشار خبری درباره عدم واریز سهم شهرداری از جرایم راهنمایی و رانندگی، روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تکذیب این خبر عنوان کرد، مبلغ ٣۴میلیارد تومان از این محل در سال ١٣٩٧ به حساب شهرداری واریز شده است.

بر اساس قانون راهنمایی و رانندگی مصوب سال ۸۹ ، ۶۰ درصد جرائم وصولی در محدوده شهر‌ها به نسبت ۷۰ درصد و ۳۰ درصد به ترتیب به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تعلق می گیرد، که طبق این مصوبه در سال ۹۷ نیز از سهم ۱۷۲ میلیاردی شهرداری تهران در قانون بودجه، مبلغ ۳۴ میلیارد تومان به حساب شهرداری واریز شده است.

روابط عمومی معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد اطلاع‌رسانی در خصوص اقدامات صورت گرفته در حوزه حمل‌ونقل و ترافیک تنها از طریق روابط عمومی این سازمان صورت گرفته و رسانه‌های محترم نیز باید به این مسئله توجه کنند که که نظرات افراد غیرمسئول در این زمینه صرفاً اظهارنظر شخصی بوده که مورد تایید این سازمان نبوده و بر اساس مستندات صورت نگرفته است.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

فرزند آوری

۱۶۲ مادر ۱۳ تا ۱۹ ساله در ملایر صاحب فرزند شدند!!!

رئیس ثبت احوال ملایر، بیان کرد: در ۵ ماه نخست امسال، ۱۵۶ مورد فرزندآوری در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *