خانه / شورای شهر / طرح احداث آرامستان های جدید در شهر تهران

طرح احداث آرامستان های جدید در شهر تهران

زهرا صدر اعظم نوری با توجه به تکمیل ظرفیت بهشت زهرا از طرح احداث آرامستان های جدید در پایتخت خبر داد.

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، زهرا صدر اعظم نوری، رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: بهشت‌زهرا (س)  مثل سایر مکان‌ها ظرفیت محدودی دارد ظرفیتی که یک زمان به اتمام می‌رسد بنابراین باید تدابیری برای  جایگزینی آن در نظر گرفته شود.

‏ عضو شورای شهر تهران، افزود: هم اکنون مسئله توسعه سازمان بهشت زهرا (س) در  مناطقی که این امکان وجود دارد مطرح شده در اصل در حوزه ها و میدان هایی که در اطراف سازمان وجود دارند و ظرفیت برای توسعه فراهم است محقق خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: البته با تحقق این توسعه نیز برای همیشه پاسخگوی نیازهای کلان شهر تهران نخواهد بود لذا پروژه‌ای توسط مدیریت سازمان بهشت زهرا (س) پیگیری می‌شود که امکان سنجی و یافتن اماکن مناسب در شهر تهران برای احداث آرامستان های جدید انجام خواهد شد.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: مشاور مطالعات این پروژه را انجام  داده و تاکنون  دو یا سه نقطه شهر برای احداث این آرامستان ها در نظر گرفته شده است؛ تصور می‌کنم یکی از این نقاط در غرب یکی در شرق و دیگری در جنوب تهران واقع شده و  بدون تردید با قطعی شدن مطالعات مقدمات این کار آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

فرزند آوری

۱۶۲ مادر ۱۳ تا ۱۹ ساله در ملایر صاحب فرزند شدند!!!

رئیس ثبت احوال ملایر، بیان کرد: در ۵ ماه نخست امسال، ۱۵۶ مورد فرزندآوری در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *