خانه / فرهنگی هنری / تلویزیون ۱۷ شبکه اش را تعطیل کند!!!

تلویزیون ۱۷ شبکه اش را تعطیل کند!!!

منتقد سینما و تلویزیون بیان کرد: بهتر است به جای داشتن ۲۰ کانال تلویزیونی، سه کانال با کیفیت داشته باشیم تا پول مردم بیشتر از این هدر نشود.

به گزارش سرویس فرهنگی هنری افق تهران، سعید مستغاثی، منتقد سینما و تلویزیون درباره کیفیت سریال‌های ماه رمضان تلویزیون اظهار داشت: امسال بازی‌ها در هر سه سریال ماه رمضان ضعیف است و داستان‌های آن نیز حوصله بیننده را سر می‌برد، موضوعات تکراری مثل بالا کشیدن پول یک نفر تا درگیری‌های خانوادگی هر سال در سریال‌های تلویزیونی مشاهده می‌شود و هیچ پیام خاصی نیز به مخاطب القا نمی کند، در حالی این سریال‌ها با بدترین اجرا تحویل مخاطب داده می شود که هیچ خروجی مثبتی ندارند.

وی افزود: بهتر است در عوض داشتن ۲۰ کانال تلویزیونی، سه کانال خوب داشته باشیم و ۱۷ تای آن بسته شود تا پول مردم بیشتر از این هدر نشود. اگر این اتفاق بیفتد تمرکز روی کیفیت شبکه‌های تلویزیونی بیشتر خواهد شد و مخاطبان نیز می‌توانند برنامه‌های شادتر و با کیفیت تری را تماشا کنند.

منتقد تلویزیون تصریح کرد: ‎مدیران تلویزیون گویا دغدغه ای برای جذب مخاطب ندارند و افسار را رها کرده‌اند، آن‌ها مثلا ۵ میلیون تومان بودجه برای سریال مشخص می‌کنند و دیگر توجهی به خروجی سریال‌ها ندارند.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

عکس زیر خاکی پژمان جمشیدی

از امروز فیلمبرداری سریال زیرخاکی با بازی پژمان جمشیدی در تهران آغاز خواهد شد. به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *