خانه / مدیریت شهری / طرح ساماندهی فلکه دوم نیرو هوایی با هدف احیای زیست شبانه

طرح ساماندهی فلکه دوم نیرو هوایی با هدف احیای زیست شبانه

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، بیان کرد: این اقدام با هدف ایجاد فضاهای بیشتر و با کیفیت‌تر برای حضور جمعی مردم و زندگی پیاده در شهر خواهد بود.

به گزارش سرویس مدیریت شهری افق تهران، برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی اظهار داشت: هدف طرح ساماندهی فلکه دوم نیرو هوایی ایجاد فضاهای با نشاط تر و با کیفیت تر برای حضور  دسته جمعی مردم و زندگی پیاده در شهر خواهد بود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی، افزود: سازمان زیباسازی چند سال است که به پروژه ساماندهی میادین و ارتقاء کیفی میادین شهر تهران وارد شده و تقریبا هر سال یک یا دو مورد از میادین شهر با رویکرد ارتقاء کیفی، بهسازی می کند.

وی، تصریح کرد: در اواخر سال ۹۷، ساماندهی میدان راه آهن به پایان رسید، چنین طرحی برای میدان منیریه، مشق و نزدیک به ۳۰ نقطه دیگر شهر نیز مهیا شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی، خاطر نشان کرد: امسال دو پروژه را در دستور کار اجرای ساماندهی داریم که پروژه اول میدان هفت تیر است و دیگری پروژه ساماندهی فلکه دوم نیرو هوایی که طرح آن توسط مشاور تهیه و همه ملاحظات صورت گرفته و امید داریم  این بخش ساماندهی در منطقه شرق تهران بتواند برای مردم مفید باشد.

برزین ضرغامی افزود: این اقدام با هدف ایجاد فضاهای بیشتر و با کیفیت‌تر برای حضور جمعی مردم و زندگی پیاده در شهر خواهد بود.

وی افزود: این پروژه متناسب با شرایط منطقه و موقعیت آن اجرا می شود، طرح سازماندهی تقریبا برای اغلب میادین مهم شهر تهران فراهم شده است. مرحله اجرا آخرین مرحله طرح بوده و بیشتر این طرح‌ها به پایان رسیده‌اند.

ضرغامی در پایان بیان کرد: پروژه ساماندهی فلکه دوم نیرو هوایی با هدف ارتقابخشی به جزیره میانی برای حضور بهتر مردم و ساماندهی آبنما و پیاده‌روهای اطراف و حتی بخش تعریض پیاده‌رو‌ها است که به حضور بیشتر مردم در فضاهای شهری کمک خواهد کرد.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

عکس زیر خاکی پژمان جمشیدی

از امروز فیلمبرداری سریال زیرخاکی با بازی پژمان جمشیدی در تهران آغاز خواهد شد. به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *