خانه / شورای شهر / نگرانی عضو شورای شهر از خطر سیل در تهران

نگرانی عضو شورای شهر از خطر سیل در تهران

زهرا نژاد بهرام

عضو شورای شهر تهران، بیان کرد: اتفاقات فروردین ماه موجب تشدید نگرانی‌ها برای وقوع سیلاب در تهران شده است.

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، زهرا نژاد بهرام عضو شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور که در یکصد و چهل و یکمین جلسه شورای شهر بیان کرد، زلزله، فرو‌نشت زمین و سیل را ۳ عامل هشدار دهنده برای تهران دانست و اظهار داشت: اتفاقات فروردین ماه موجب تشدید نگرانی‌ها برای وقوع سیلاب در تهران شده است.

عضو شورای شهر تهران با تقدیر از حضور نمایندگان آق‌قلا در جلسه امروز شورای شهر بیان کرد: خطر سیل در تهران قریب‌الوقوع است.

زهرا نژاد بهرام خاطر نشان کرد: با بررسی‌های صورت گرفته از مسیل‌های موجود در تهران مشخص شد یک مسیر آن رودبار است که بنا بر مشاهدات ایجاد ساخت و سازهایی  از سوی شهروندان که با مجوز شهرداری صورت گرفته باعث شده سطح ارتفاع آب تا سطح زمین به کمتر از ۱ متر برسد و در صورت افزایش ارتفاع آب به بیرون رفته و باعث آسیب به سازه و نقاط مسکونی می شود.

نژاد‌بهرام، تصریح کرد:  ما به شهردار منطقه ۳ در ۳ محور تذکر دادیم،  اقدامات شهرداری در مسیل رودبار به حد کافی نبوده و در اسرع وقت باید نسبت به اصلاح آن اقدام شود.

عضو شورای شهردر ادامه بیان کرد:   مرکز خرید میرداماد  بر روی یک مسیل در منطقه ۳ احداث شده است، شهرداری باید پیگیری کند که پرونده این بنا بر روی مسیل در چه زمانی و توسط چه اشخاصی اجرا شده و آن‌ها را معرفی کند.

عضو شورای شهر تهران در پایان تصریح کرد: در خصوص  ساخت و ساز‌های این چنینی در سایر مسیل‌ها شهرداری باید پیگیری کند تا حریم مسیل‌ها را حفظ کند.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

عکس زیر خاکی پژمان جمشیدی

از امروز فیلمبرداری سریال زیرخاکی با بازی پژمان جمشیدی در تهران آغاز خواهد شد. به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *