خانه / مدیریت شهری / افزایش شارژ بلیط خبرنگاران متناسب با افزایش قیمت ها

افزایش شارژ بلیط خبرنگاران متناسب با افزایش قیمت ها

کاهش فاصله زمانی حرکت قطارهای خط 3 متروی تهران

رئیس کارگروه صدور مجوز طرح ترافیک بیان کرد: متناسب با میزان افزایش قیمت بلیت مترو و اتوبوس میزان شارژ کارت بلیت خبرنگاران هم افزایش می یابد.

به گزارش سرویس مدیریت شهری افق تهران، فرهاد خوانساری رئیس کارگروه صدور مجوز طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاران درباره افزایش قیمت بلیط اتوبوس و مترو در سال جاری  اظهار داشت: وقتی که قیمت بلیت مترو و اتوبوس افزایش پیدا کرده است، میزان شارژ کارت بلیت خبرنگاران هم افزایش پیدا خواهد کرد و  متناسب با میزان افزایش قیمت بلیت مترو و اتوبوس میزان شارژ کارت بلیت خبرنگاران هم افزایش می یابد.

رئیس کارگروه صدور مجوز طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاران، بیان کرد: تلاش می کنیم که کارت بلیت‌ها به گونه ای صادر شود که خبرنگاران تا پایان سال نگرانی بابت شارژ بلیت خود نداشته باشند.

وی افزود: دغدغه ما این است که کارت بلیت خبرنگاران برای تردد آن‌ها در سطح شهر تا پایان سال کافی باشد و کارت آن‌ها بتواند تا پایان سال پاسخگوی تردد آن‌ها باشد.

خوانساری در باره میزان شارژ بلیت کارت‌های سال ۹۸ اظهار داشت: مبلغ دقیق کارت‌ها را نمی‌توانم اعلام کنم، اما میزان افزایش متناسب با افزایش کرایه‌هاست.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

عکس زیر خاکی پژمان جمشیدی

از امروز فیلمبرداری سریال زیرخاکی با بازی پژمان جمشیدی در تهران آغاز خواهد شد. به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *