خانه / ورزشی / سرمربی جدید تیم ملی به زودی به ایران می آید

سرمربی جدید تیم ملی به زودی به ایران می آید

ترکیب احتمالی ایران مقابل عراق

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، اعلام کرد: با دو مربی اروپایی برای هدایت تیم ملی به توافق رسیدیم که این مربیان برای بازدید از پک و امکانات کمپ به ایران سفر می کنند.

به گزارش سرویس ورزشی افق تهران،  فدراسیون فوتبال با دو گزینه خارجی به توافق رسیده است که احتمالا یکی از آنها سرمربی تیم ملیمی شود.

محمود اسلامیان در این خصوص اظهار داشت: با دو مربی اروپایی به توافق رسیدیم، این دو مربی نتایج خوبی در تیم های خود گرفته بودند، به هر حال  روزمه مربیان برایمان مهم بود، آنها فعلا با تیمی قرارداد ندارد و انشالله یکی از این آن ها به زودی با ما همکاری خواهد کرد.

اسلامیان اعلام کرد:  این مربیان به ایران تا آخر اردیبهشت ماه به ایران سفر می کنند، خبرهای رسیده از فدراسیون حاکی از آن است که این دو مربی برای بازدید از پک و امکانات کمپ به ایران سفر می کنند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با تکذیب حضور مربی ایرانی در تیم ملی اعلام کرد: «تا این لحظه که با شما حرف می زنم سرمربی تیم ملی خارجی است.»

وی همچنین در خصوص صحبت های مازیار ناظمی که  این مربیان احتمالا مورینیو و کلینزمن هستند، اظهار داشت: «آقای ناظمی ژورنالیست هستند و برادر عزیز ماست. این دو گزینه اصلا مطرح نبودند.»

اسلامیان همچنین ضمن تکذیب حضور سرمربی پرسپولیس در تیم ملی بیان  کرد : برانکو سرمربی پرسپولیس است، نمی خواهیم یک جا را درست کنیم و یک جا را خراب انشالله موفقیت های او با پرسپولیس تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

عکس زیر خاکی پژمان جمشیدی

از امروز فیلمبرداری سریال زیرخاکی با بازی پژمان جمشیدی در تهران آغاز خواهد شد. به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *