خانه / مدیریت شهری / انتقاد شدید یک شاعر از نام گذاری خیابان های تهران

انتقاد شدید یک شاعر از نام گذاری خیابان های تهران

شورا

شاعر خراسانی، بیان کرد: چرا شورای شهر تهران نام یک نفر از هنرمندان انقلاب را در فهرست اعلام شده خود قرار نداده است.

به گزارش سرویس مدیریت شهری افق تهران، سیداحمد میرزاده، شاعر خراسانی در خصوص نام گذاری خیابان‌های تهران اظهار داشت : چرا حتی نام یک نفر از هنرمندان انقلاب در فهرست اعلام شده وجود ندارد؟

سیداحمد میرزاده، شاعر کودکان و نوجوانان و داور چند جشنواره شعر کشور در واکنش به نامگذاری خیابان‌های تهران به نام هنرمندان مخالف نظام اسلامی بیان کرد: چه اتفاقی افتاده است؟ آیا سیل بی سابقه ابتدای سال، خانه‌ هنر انقلاب را نیز نابود کرده است؟ بعد از ۴۰ سال که از پیروزی انقلاب می‌گذرد این نامگذاری و این انتخاب‌ها اعتراف به چیست؟

او با نام بردن از چند تن از نویسندگان و شاعران انقلابی افزود: چرا نام یک نفر از هنرمندان انقلابی در این فهرست حضور ندارند، ایا هنرمندانی مثل علی معلم دامغانی، مرحوم سلحشور و محمد رضا سرشار و … شایسته حضور در این لیست نبودند، هنر انقلاب چه دستاوردی در این چهل سال داشته است، این بدسلیقگی یا لجبازی است؟ نسل نوجوان ما چگونه به تصمیمات مدیران نگاه می کنند.

شورای شهر در آخرین اقدامات خود، چند خیابان را در تهران به نام مشاهیری مثل محمدرضا شجریان، سیمین بهبهانی، فروغ فرخزاد، هوشنگ ابتهاج، حسین منزوی، مهدی اخوان ثالث و … نام گذاری کرده است.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

عکس زیر خاکی پژمان جمشیدی

از امروز فیلمبرداری سریال زیرخاکی با بازی پژمان جمشیدی در تهران آغاز خواهد شد. به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *