خانه / اجتماعی / هورالعظیم کاملا به زیر آب رفته است !!!

هورالعظیم کاملا به زیر آب رفته است !!!

هورالعظیم کاملا به زیر آب رفته است !!!

معاون عملیات ناجا بیان کرد: سیل باعث ایجاد اختلال در رفت و آمد زمینی در منطقه هورالعظیم شده و از ارتباط تنها از طریق هوایی و قایق ها برقرار است.

به گزارش سرویس اجتماعی افق تهران، سردار “حسین ساجدی نیا، معاون عملیات ناجا در جریان بازدید هوایی از مناطق سیل زده  هورالعظیم اظهار داشت: منطقه هورالعظیم کاملا به زیر آب رفته است.

معاون عملیات ناجا افزود: در بازدیدی که از پاسگاه‌ها و گذرگاه های مرزی به عمل آمد، خوشبختانه مورد خاصی از لحاظ امنیتی با توجه به اینکه کل منطقه را آب گرفته نداشتیم.

ساجدی نیا خاطر نشان کرد: سیل باعث ایجاد اختلال در رفت و آمد زمینی شده و از ارتباط تنها از طریق هوایی و قایق ها برقرار است.

معاون عملیات ناجا در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه خدمات رسانی با حضور سازمان های امدادی در کنار نیروی انتظامی، ارتش و سپاه خدمات رسانی ها به خوبی صورت گرفته و با صحبت هایی که با مردم انجام شده خوشبختانه مشکل امدادرسانی وجود ندارد.

ساجدی نیا در پایان بیان کرد: به دلیل حجم شدید آبی که در دشت آزادگان سطح منطقه را فرا گرفته ارتباط زمینی قطع شده و توجه مسئولان را می طلبد که با حضور در منطقه مشکلات هموطنان را برطرف کند.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

اولین طرح نگهداشت شهر در سال 98 اجرا شد

اولین طرح نگهداشت شهر در سال ۹۸ اجرا شد

اولین طرح فوریتی نگهداشت شهر، در محدوده ناحیه ۴ منطقه ۱۳ اجرایی شد. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *