خانه / ورزشی / خبر خوش به هواداران پرسپولیس، پروفسور در این تیم ماندنی شد

خبر خوش به هواداران پرسپولیس، پروفسور در این تیم ماندنی شد

برانکو+ایوانکوویچ

در شرایطی که خیلی از طرفداران پرسپولیس نگران جدایی برانکو  بودند، سر مربی محبوب پرسپولیس اعلام کرد که تا پایان قراردادش در این تیم می ماند.

به گزارش سرویس ورزشی افق تهران، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی محبوب تیم پرسپولیس که در چند روز گذشته حواشی زیادی پیرامون جدایی او از پرسپولیس شنیده می شد به احتمال زیاد در این تیم می ماند.

 اخیرا خبری در میان اهالی فوتبال منتشر شد، مبنی بر این که برانکو سرمربی موفق و محبوب پرسپولیس که نتایج بسیار درخشانی را در این تیم گرفته در آستانه جدایی ازجمع قرمز پوشان قرار گرفته است.

شنیده می شد پروفسور پرسپولیسی ها که مبلغ هنگفتی بابت قراردادش از این باشگاه طلب دارد، احتمال دارد در پایان این فصل از جمع سرخپوشان جدا شود، ضمن این که برخی اهالی فوتبال این که مهدی تاج انتخاب سرمربی تیم ملی را به بعد از پایان لیگ موکول کرده بی ربط به حضور او در تیم ملی نمی دانستند.

مصاحبه ابهام آمیز برانکو در کنفرانس خبری قبل از بازی با سایپا نیز به نوعی بر این مطالب صحه گذاشته بود و هوادران قرمز را که به هیچ وجه راضی به جدایی یکی از مهره های کلیدی موفقیت های تیمشان در چند فصل اخیر نیستند به شدت نگران کرد.

اما پس از برد شیرین پرسپولیس مقابل سایپا، برانکو به این مسئله واکنش نشان داد و اعلام کرد که تا پایان قراردادش در این تیم خواهد ماند تا به نوعی خیال تمام طرفدران این تیم را راحت کند.

انتهای پیام/

مهدیه سادات موسوی

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

دنیزلی

تراکتور به دنبال مربی ایرانی برای جایگزینی دنیزلی

مدیران باشگاه تراکتور پیش از اخراج دنیزلی و مدتی پیش در تلاش برای پیدا کردن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *