خانه / ورزشی / عادل فردوسی پور در تلویزیون می ماند

عادل فردوسی پور در تلویزیون می ماند

عادل فردوسی پور مدیر روابط عمومی وزارت ورزش می شود؟

قائم مقام شبکه سه سیما بیان کرد: عادل فردوسی‌پور در تلویزیون می‌ماند و  اختلاف‌ها صرفاً مربوط به برنامه «نود» می شود.

به گزارش سرویس ورزشی افق تهران، قائم مقام مدیر شبکه سه سیما در خصوص سرنوشت برنامه ۹۰ برنامه به‌عنوان یک برند تلویزیون و دلایل حذف آن اظهار داشت: حذف این برنامه در پی تغییرات در یک فرآیند طبیعی اتفاق افتاد و این برنامه باید تغییر می‌کرد. البته این تغییرات می‌بایست چند سال پیش رخ می داد و زودتر از اینها صورت می گرفت.

قائم مقام مدیر شبکه سه در خصوص این که تغییرات این برنامه در چه زمینه و به چه مواردی  منحصر می شد بیان کرد: تغییرات در زمینه فوتبال، گزارش‌ها، حواشی فوتبال و مسائل مربوط به فوتبال و عکس العمل های فوتبالی بود.

عبدالمالکی در ارتباط با این که که آیا برنامه دیگری جایگزین «نود» شده است؟ توضیح داد: این برنامه در قالب برنامه دیگری پخش خواهد شد. بخش عمده‌ای بار برنامه «نود» بر عهده «فوتبال برتر» است که به نوعی جایگزین نود شده است، البته ما جلسات  مختلفی را برگزار خواهیم کرد تا بتوانیم جایگزین خوبی را برای ۹۰ متناسب با سلیقه مردم تولید کنیم.

قائم مقام مدیر شبکه سه سیما در خصوص نوع برخورد شبکه با این برنامه عنوان کرد: رفتار سازمانی با این برنامه صورت گرفت اما باید گفت، عادل فردوسی‌پور در تلویزیون می‌ماند؛ زیرا  نیروی رسمی سازمان است و نسبت به سازمان وفادار است و اختلاف‌ها صرفاً مربوط به برنامه «نود» مربوط می شود.

عبدالملکی تصریح کرد: شبکه سه سیما اجازه نمی رود ۹۰ به شبکه دیگری منتقل شود، ما سعی داریم که جایگزین این برنامه را بر اساس ذائقه مردم طراحی و تولید آن را شروع کنیم طبیعتا این جایگزینی بدون حضور ایشان خواهد بود و قطعاً عادل فردوسی‌پور در شبکه سه نخواهد بود.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

جزئیات سهمیه کنکور برای داوطلبان مناطق سیل زده

رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور، بیان کرد: سهمیه کنکور به داوطلبان مناطق سیل زده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *