خانه / شورای شهر / میر لوحی:حق اظهار نظر درباره مدیریت گذشته را ندارم!!!

میر لوحی:حق اظهار نظر درباره مدیریت گذشته را ندارم!!!

در خواست عضو شورای شهر برای اقدام قانونی علیه قالیباف

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: به دلیل اظهاراتی که داشته‌ام از من شکایت شده است،  حق نداریم در باره مدیریت گذشته صحبت کنیم.

به گزارش سرویس شورای شهر افق تهران، محمود میرلوحی در جمع خبرنگاران درخصوص بودجه سال ۹۸ شهرداری تهران گفت:‌ منابع پایدار یکی از اولویت‌های ما در سال بعد است و اینکه برای افزایش این منابع چگونه برنامه ریزی کنیم.

وی ادامه داد: هم اکنون منابع غیرپایدار باعث وجود مشکلاتی در کشور شده است و شاهد بدهی‌های هنگفت و بلاتکلیفی در شهر تهران بوده‌ایم، بدهی‌هایی که  فشارهای روحی زیادی را به ما وارد کرده است، اگر شهرداری تهران قادر نیست تراکم‌فروشی کند و تا حالا در این حوزه بیش از حد اقدام کرده‌ است.

عضو شورای شهر تهران درباره واگذاری املاک و پس گرفتن آن ها بیان کرد: در حالی املاک که در اختیار افراد حقیقی و حقوقی قرار گرفته بود که قرارداد و اجاره‌نامه مشخصی نداشت و ما در بودجه سال آینده ۱۰۰ میلیارد تومان از این طریق درآمدزایی خواهیم داشت.

میرلوحی درمورد دادگاه اخیر خود که برای اظهار نظر در خصوص  مدیریت گذشته بود، افزود: بازپرس تصمیم  داشت که به احترام رأی مردم بازپرسی به صورت غیابی بازپرسی انجام شود ولی بنده این موضوع را نپذیرفتم و بازپرسی به صورت حضوری انجام شد و کیفرخواست صادر شد.

وی یادآور شد: الان با قرار کفالت آزاد هستم آن دوستی که از بنده شکایت کرده بود و کاندید ریاست جمهوری بود تحمل این انتقاداتی  که مطرح شد را نداشت، بنده اعلام کردم نابسامانی در دوره گذشته وجود داشته است و هزینه‌های خاصی در مدیریت قبلی انجام شده ولی طرف مقابل از من شکایت کرد و بنده ۶ مورد قانونی را آوردم که عضو شورای شهر وظیفه دارد اطلاع‌ رسانی کند و مستندات قانونی آن نیز وجود دارد، به بنده به عنوان نماینده مردم می‌گویند چرا در صحبت هایم گفتم که هزینه‌های خاص صورت گرفته است.

عضو شورای شهر تهران خاطر نشان کرد:‌ بنده به عنوان نماینده مردم و عضو شورای شهر تهران نمی توانم از خیلی از مشکلات و مسائلی که در مدیریت شهری قبلی اتفاق افتاده و به مدیریت فعلی نیز رسیده را بپرسم، من آمادگی پرداخت این هزینه را دارم.

عضو شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه منع صحبت نشده‌ام، گفت: به عنوان یک دغدغه اصلی باید این موضوع حل شود و مسئله اصلی شوراهاست.

میرلوحی تصریح کرد: به دلیل اظهاراتی که داشته‌ام از من شکایت شده است و آیا ما حق نداریم در خصوص مدیریت گذشته صحبت کنیم.

عضو شورای شهر تهران درخصوص عیدی‌هایی که این روزها در مورد اعضای شورای شهر تهران گفته می‌شود، اظهار داشت: بن ۱۳ میلیونی و سکه را کاملا تکذیب می‌کنم و شایعه است.

انتهای پیام/

درباره ی OfoghTehran

همچنین ببینید

آذری جهرمی از نمایندگان مجلس کارت زرد گرفت

وکلای مجلس پس از شنیدن پاسخ های وزیر ارتباطات، از توضیحات وی قانع نشدند. به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *